Kontakt

Kontakt

ALCOLIFE

Adres:
Brzegowa 149c, 58- 200 Dzierżoniów
Dolnośląskie Polska
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon komórkowy: +48 609 961 661
Dodatkowe informacje:

Zgłoszenia serwisowe prosimy realizować za pomocą dostępnych na stronie formularzy. W przypadku błędów w działaniu prosimy o wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpraca międzynarodowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sponsoring, promocje, akcje marketingowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapytania o oferty pracy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmą HUMANCARE POLSKA moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.

Ilustracja kontaktu

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

 


Współpraca

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Chcesz przedstawić swoją ofertę? Szukasz pracy? Oferujesz dedykowane rozwiązania? Napisz do nas.

  • Brzegowa 149c, 58-200 Dzierżoniów
    M. + 48 609 961 661, + 48 695 500 799
    E. bok@alcolife.pl

 

 


Działalność Społeczna