Praca w ALCOLIFE

  • alcolife.pl

W związku z rozwojem i rozszerzeniem profilu działalności firmy aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Key Account Manager

Zakres obowiązków:

    Realizacja sprzedaży do klientów biznesowych;
    Aktywne pozyskiwanie klientów i dbanie o stały rozwój bazy klientów;
    Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych;
    Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych;
    Przygotowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i koordynacja podpisywania umów;
    Prowadzenie prezentacji sprzedażowych dla klientów;
    Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie działań sprzedażowych;

Oczekiwania wobec Kandydatów:

    Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B;
    Poparta sukcesami skuteczność w realizacji celów sprzedażowych;
    Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych, sprzedażowych, interpersonalnych i negocjacyjnych;
    Bardzo dobra autoprezentacja;
    Zorientowanie na wynik;
    Dyspozycyjność i mobilność, bardzo dobra organizacja pracy;
    Wysoki poziom etyki zawodowej;
    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word);
    Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    Prawo jazdy kat. B.

Wybranym osobom oferujemy:

    Samodzielne stanowisko
    Możliwość rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym;
    Zatrudnienie: umowa o pracę/własna działalność gospodarcza;
    Niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HUMANCARE POLSKA z siedzibą w Dzierżoniowie, przy ul. Brzegowa 149c dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Współpraca

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Chcesz przedstawić swoją ofertę? Szukasz pracy? Oferujesz dedykowane rozwiązania? Napisz do nas.

  • Brzegowa 149c, 58-200 Dzierżoniów
    M. + 48 609 961 661, + 48 695 500 799
    E. bok@alcolife.pl

Działalność Społeczna